Kadra

adw. Radosław Nysztal – partner zarządzający

zawód adwokata wykonuje od 2006r, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2002-2005 odbywał aplikację w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Olsztynie, którą zakończył złożeniem egzaminu adwokackiego z wynikiem bardzo dobrym. Od 2006r. prowadził indywidualną kancelarię adwokacką w Kętrzynie. Laureat konkursów oratorskich, reprezentował olsztyńską Izbę Adwokacką na regionalnych konkursach oratorskich. W latach 2007-2010 oraz 2013-2016 był członkiem Zespołu Wizytatorów przy ORA w Olsztynie. Przez dwie kadencje (w latach 2010-2016) był sędzią Sądu Dyscyplinarnego. W latach 2012-2015 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki Akcyjnej POLSKIE BUDOWNICTWO CZYNSZOWE w Olsztynie. Posiada bogate doświadczenie zawodowe z zakresu prawa cywilnego oraz negocjacji umów (m.in. w sprawach budowy elektrowni wiatrowych oraz wielkopowierzchniowych obiektów handlowych). Dwukrotny wicemistrz Polski (2013-2014) adwokatów w wędkarstwie spinningowym. Miłośnik muzyki organowej, fotograf, aktywnie uprawia sporty (maratończyk,uczestnik Spartan Race w Londynie w sierpniu 2014r.)

adw. Łukasz Nysztal – partner zarządzający

zawód adwokata wykonuje od 2008r, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Tytuł magistra prawa uzyskał w 2004r. W pracy magisterskiej pod kierownictwem prof. Stanisława Prutisa, zajmował się tematem odpowiedzialności za długi spadkowe. W latach 2004-2008 odbył aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Olsztynie składając egzamin adwokacki z oceną bardzo dobrą.
Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i karnym. Prywatnie – motocyklista, wędkarz, miłośnik podróży. W 2015r został mistrzem Polski w adwokatów w wędkarstwie spinningowym.

adw. Marta Żuchlińska

absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie ze specjalnością sądową. Tytuł magistra uzyskała w lipcu 2011 r., broniąc pracę dyplomową z zakresu umowy darowizny, napisaną w Katedrze Prawa prywatnego i gospodarczego pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego Młynarczyka. Od 2012r. odbywała aplikację w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Olsztynie, zakończoną złożeniem egzaminu adwokackiego w marcu 2015r. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie zobowiązań.

Joanna Podbielska - asystent

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie ze specjalnością pedagogiki pracy socjalnej. Tytuł magistra uzyskała we wrześniu 2012 r.

Ewelina Bakuła - aplikant adwokacki

W 2022r. ukończyła Uniwersytet Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie z wynikiem bardzo dobrym. W 2023r. rozpoczęła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Olsztynie pod patronatem mec. Łukasza Nysztala.

Close Menu